Кабінет інформатики Хорольської гімназії
Меню сайту
Категорії розділу
Кабінет [18]
Вільне програмне забезпечення [2]
Безкоштовне програмне забезпечення (Freeware),
Астрономія [4]
Інформаитика 9 [5]
Інформатика 10 [8]
Інформатика11 [9]
Фізика [7]
Excel [5]
Цікаві уроки по Excel
Курси ОКН [36]
Матеріали для курсів
Інформатика в відео [2]
Інформатика в відео
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Фотошоп онлайн Клавогонки.Ру Профориентация - твой осознанный выбор Освітній портал

Тимчасова почтова скринька Свободное программное обеспечение и информатика в школе. Linux для начинающих Получение прямых ссылок на DepositFiles.com и TurboBit.net

Block title
Головна » 2010 » Липень » 23 » Phun — мультяшна фізика
Phun — мультяшна фізика
19:18

Все-таки бувають ще на світі дива. Іноді кажеться — все, мене вже нічим не здивувати (в сенсі програм :) як раптом з’являється якась софтинка для спростування такої моєї самовпевненості. Ось наприклад як сьогоднішня, що відрізняється від інших не тільки так би мовити своїм вмістом, а й дещо слов’янською назвою — Phun.
Мені складно визначити одним реченням тип цієї програми, тому поставлю спочатку відеоролик, що демонструє можливості Phun:

Нічого не нагадує? Наприклад ось це. Пригадую як тоді пошкодував що немає такої програми для «загального доступу». Виявляється, що все-таки є. І зобов’язані ми цим шведським студентам університету міста Умео.
Phun — чудова програма для імітації фізичних процесів з простим інтерфейсом і «мультяшною» графікою. За її допомоги можна створювати різні реалістичні двомірні моделі з фізики, або просто… балуватися, чим я і займався останні пару днів :).
Інтерфейс Phun простий і трохи нагадує інтерфейс графічних редакторів. Зліва розміщена панель інструментів, за допомогою якої можна створювати різні моделі фізичних тіл і механізмів. У верхньому лівому куті знаходитися головне меню програми, а біля нього — деякі параметри створюваного «світу». Якщо натиснути правою кнопкою мишки на будь-який об’єкта у вікні програми, з’явитися ще одне меню, в якому можна змінити деякі фізичні властивості цього об’єкту.
Освоїтися в програмі, не дивлячись на її англомовність можна досить швидко, після чого створювати таке від чого у всіх щелепа відваляться :). Ось ще декілька відео з YouTube (посилання на сайт програми та її завантаження нижче):
http://www.phunland.com/wiki/Download
Категорія: Фізика | Переглядів: 794 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Уроки Excel
Календар
«  Липень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Київський час
Ділова мова
Українська ділова мова
пряме посилання
Інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz